13 Kasım 2011 Pazar

Fatma Berra Dünyaya GeldiYaklaşık 9 aylık bir bekleyişin ardından 6 Temmuz 23:50'de kızımız dünyaya geldi. Ali Haydar'ın aksine güzel yüzlü doğdu :) Sanırım kız olduğu için kıyak geçilmiş. Gerçi şu an oğlumuzun Maşallah'ı var :)
En önemlisi vatana, millete, ailesine hayırlı birer evlat olmaları nede olsa güzel ahlak dışında kalan herşey geçici...

Ali haydar'dan edindiğimiz tecrübeler eşiğinde bu kez daha dikkatli olup sarılık ve benzeri hastalıklara yakalanmaması için elimizden gelen çabayı gösterdik. Ama buna rağmen çok ağladığı ve 2 saate anca beslenmesini tamamlayabildiği için doktora götürdük. İyi ki götürmüşüz hemen yoğun bakıma alındı dikkat edip beslenmesine özen gösterdiğimiz kızımızın sarılığı 18 çıktı. Doğumundan sonrada 300 gram zayıflamış. Bunların yanı sıra bir bağırsaklarında mikrop varmış...

Şu an itibariyle durumu daha iyi anne sütü dışında başka birşey ile beslenmemesi için sürekli ilgileniyoruz. İnaşallah 4-5 gün içinde taburcu edilecek.


Allah herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin. Hasta olanlarada acil şifalar versin. Hasta olmak, hastası olmak hele bebek ise çok zor. Rabbim tüm hastalara şifa versin.

Not: Hiç resim yok çünkü daha resimlerini bile çekmemiştik.

Edit: Resimler eklendi

6 yorum:

Tayfun Öziş ERİKAN dedi ki...

Volkancım allah analı babalı büyütsün. Hayırlara vesile olsun. Yakışır kardeşime. Sağlık problemleri için üzüldüm. Acil şifalar dilerim.

Sevgilerimle.

Volkan dedi ki...

Allah Razı olsun kardeş, darısı bekarların başına :) İyi dileklerin için teşekkürler.

kernelturk dedi ki...

Allah C.C analı, babalı, hayırlı, vatana millete duyarlı, akıllı, ve de ahirini hayırlı eylesin kardeşim.

Volkan dedi ki...

Amin kardeş cümlemizin çocukları bu dualara dahil olsun...

Osman Yuksel dedi ki...

Allah analı babalı büyütsün reis :)

Volkan dedi ki...

Sağolasın Osman, seninde evlenme çağın geçiyor evde kalıcan olm :)