13 Kasım 2009 Cuma

Orta okul lise zamanımda olsaydı dediğim bir site teknikim.com


Orta okul lise zamanımda olsaydı dediğim bir site http://teknikim.com/

Bu siteyi beni takip etmesiyle farkettim. Rss'e ekledim o zamandan beri geçen yazılar gerçekten de çok ilgi çekiciydi. Etrafınızdaki gençlere bu siteyi önerebilirsiniz. İnternette gereksiz yerlere girip çıkmak yerine (facebook) bu gibi faydalı siteleri takip edip izlesinler.

2 yorum:

Tuna dedi ki...

Merhabalar,
Öncelikle kendimi tanıtayım. İsmim Tuna Bulut, Elektrik-Elektronik Mühendisiyim ve Teknikim'in kurucusuyum. Yazınız için teşekkür ederim. Okuyucuları bilgilendirmek amacıyla Teknikim'den biraz bahsetmem gerekirse; Teknikim, teknik alandaki eğitici, öğretici veya ilham verici yazı linkleri ve videoların eklendiği bir sosyal imleme (bookmarking) sitesidir. Sitenin içeriğini oluşturan kullanıcılardır. Nitekim, sitede yer alan linklerin birçoğunu ben paylaştığım için haliyle kendi alanımla ilgili yazılar daha çok yer almaktadır. Esasında bu site lise ve üniversite öğrencilerine hitap etmek için kurulmuştur ve amaç da farklı farklı sitelerde yer alan güzel yazıları tek bir yerden ulaşılabilir hale getirmektir. Kullanıcıların sağduyulu davranıp başka sitelerde gördükleri güzel yazıları Teknikim'de paylaşmasıyla bu sitenin çok daha iyi yerlere geleceğini ve herkesin çok daha etkin bir biçimde faydalanacağını düşünmekteyim. Sitenizde Teknikim'e yer verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Teknikim'le ilgili daha fazla bilgiye kullanıcılar buradan ulaşabilirler.

İyi çalışmalar,

Tuna Bulut

Volkan dedi ki...

Merhaba Tuna,
Sitenizde geçen konular gerçekten çok ilgi çekici bu sitenin daha fazla duyulmasını ve herkes tarafından bilinmesini istiyorum.

http://hackaday.com sitesinin Türk versiyonu olarak bakıyorum inşallah zamanla daha iyi yerlere gelirsiniz.

Başarılar.