19 Ağustos 2009 Çarşamba

Bakirkoy Dr. Sadi Konuk Egitim ve Arastirma Hastanesi Online Randevu

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'n den online randevu almak isteyen herkes hüsrana uğramakta bunlardan biride benim. Ne rezil bir sistemdirki aylardan beri adam gibi çalıştıramadılar. Artık sınırları zorladıkları için buraya yazmak zorunda kaldım. Birde üstüne firefox desteklemeyen bir sistem yapmışlar utanmadan da altına imzalarını koyuyorlar. ( Uzun zaman önce onlarada email atmıştım, cevap vermediler)

Ya işinizi adam gibi yapın yada çekip gidin!!!


3 yorum:

Adsız dedi ki...

O hastanede başka seylerde var. Biz ekip olarak gittik. İlgili randevu fırmasının hem bu hastanesınde hemde baska hastanelerınde işletim sorunları var. Bunun dışında aradıgın her çapta güvenlik acıkları mevcut,giriliyor sılınıyor vs vs...Yani sadece para almıslar ıs yapılmamıs. Biz fırma olarak gıttıgımzıde bize iş teklıf ettıler...Kısacası İşlettikleri uygulamalar Allah'a emanet gıdıyor ama hastenelerdekı yonetımlerın haberı yok... Allah yardımcıları olsun hem hastanelerın hemde hastaların...

Volkan dedi ki...

Bence bu durumu hastane yönetimine bildirmek gerekiyor. Aklı başında kimse bu durumu kabul etmez. ( Gizli anlaşma yoksa) En azından sistemin iyileştirilmesi için bir şeyler yapabilirler.

Ne yazıkkı emaillere cevap vermedikleri için konu hakkında ne düşündüklerini bilemiyoruz.

Ben kendimce şöyle bir çözüm ürettim ;

Dr. Sadi Konuk hastanesinde randevu sistemi çalışmazsa hemen (212)414 74 06 -07 nolu telefonu arayıp hastane bilgi işlemine durumu bildiriyorum. Onlarda işi yapan acemileri arayıp haber veriyor. 1-2 saat içerisinde düzeliyor. (Bazen daha uzun)

O telefonu birkaç numarayla aldım :)

Volkan dedi ki...

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bakırkoy Web Randevu sistemi yenilenmiş. Ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sonunda birilerinin dikkatini çekti sanırım....

Hep böyle mi olmalı ? Binlerce insan isyan edip ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra mı birşeyler düzelmeli ?